Люди прагнуть досягти повної автоматизації процесів на виробництвах і максимально полегшують завдання з ремонту в побуті за допомогою сучасного інструментарію. Але така річ, як ручний інструмент, швидше за все, ніколи не піде з нашого життя. Адже навіть для обслуговування найбільш високотехнологічних потужностей на підприємствах використовуються досить прості інструменти. Ручні види пристроїв для ремонту, обслуговування, профілактики різної техніки та обладнання можна розділити на дві категорії:

 1. Побутові.
 2. Професійні.

Насамперед вони відрізняються не своїми можливостями, а якістю матеріалів виготовлення, рівнем зносостійкості та закладеним у них ресурсом роботи при певних навантаженнях.

Чи варто купувати дешевий ручний інструмент для дому?

Тут однозначної відповіді немає і потрібно спиратися на те, який інструментарій ви розглядаєте до покупки. Якщо йдеться, наприклад, про просту рулетку, яку ви використовуватимете раз на рік для приблизних вимірів або шпателі для одноразової точкової роботи, то в цьому випадку просто гріх не заощадити. Але ті ж викрутки, ріжкові ключі або шарнірно-губцевий інструмент краще купувати в середньому ціновому сегменті й вище. Чому? Тому що наднизька вартість та якість – речі несумісні. Цей факт обов'язково про себе нагадає в найневідповідніший момент:

 • грані нової викрутки "злизуються" при спробі відкрутити шуруп;
 • ріжковий ключ має погано оброблені грані, через що відбувається нещільна посадка на болт і якщо він добре затягнутий, то “танці з бубном” забезпечені;
 • на лезі кусачок залишаються вм'ятини від кількох нарізок кабелю, внаслідок чого їх подальше використання стає незручним та малоефективним.

Прикладів як може працювати неякісний дешевий ручний інструмент маса. Суть у тому, що побутові питання часто виникають раптово і для їх вирішення краще мати під рукою надійні інструменти. Ручні види пристосувань для слюсарної справи або гаражний інструмент, що часто використовується, особливо вимагають якості належного рівня.

Інструменти ручні для станцій сервісного обслуговування

Професійний ручний інструмент не просто скорочує час ремонту авто, а гарантує високу якість роботи з бажаним кінцевим результатом. Так, людський фактор грає далеко не останню роль, але чим більше є в наявності різноманітного профільного інструментарію, тим ширше спектр послуг і вища якість ремонтного сервісу, що надається.

Правильний та заточений під конкретне завдання ручний інструмент для СТО дозволяє унеможливити небажані сліди ремонту:

 • "злизані" грані на болтах;
 • потертості, подряпини, заломи та інші нюанси у післяремонтному місці;
 • явно помітні сліди зняття деталі зі штатної посадки тощо.

Перерахованих вище неприємностей практично неможливо уникнути, використовуючи дешеві побутові набори або стандартні гаражні інструменти. Ручні види пристроїв для швидкого та професійного ремонту транспортних засобів на авто/мотосервісі повинні справлятися з чималим спектром завдань:

 • планове технічне обслуговування;
 • капітальний ремонт;
 • усунення дрібних несправностей;
 • встановлення додаткового обладнання (тюнінг);
 • кузовний ремонт.

Балонні, накидні, ріжкові та динамометричні ключі, пневмоінструмент, викрутки, тріскачки та маса іншого ручного інструментарію повинні бути присутніми навіть на невеликій станції технічного обслуговування. І зосереджувати увагу важливо не тільки на кількості, а й на якості. Занадто дешевий, універсальний ручний інструмент, що не підходить під конкретне завдання, може призвести до дуже неприємних наслідків, які потягнуть за собою як фінансові втрати, так і вплинуть на репутацію автосервісу.

Forsage пропонує купити інструмент в Україні за доступними цінами

У нашому інтернет-магазині ви гарантовано знайдете необхідний ручний інструмент, який порадує вас не лише вартістю, а і якістю. Наш асортимент включає:

 • ручний інструментарій для гаража та СТО;
 • велоінструменти;
 • ключі, головки, біти, коміри, адаптери;
 • вимірювальний, загальнобудівельний та слюсарний інструмент;
 • ножі, ножиці, струбцини тощо.

Торговий дім Форсаж пропонує своїм клієнтам перевірений часом ручний інструмент. Купити в Києві з можливістю доставки по всій Україні необхідний інструментарій можна на сайті forsage.ua всього в пару кліків. При необхідності наші менеджери з радістю проконсультують і допоможуть з вибором інструменту, що ідеально підходить під ваші завдання.